CO ROBIMY?

Pomagamy naszym klientom rosnąć w siłę. Od pomysłu, przez strategię, kreację, po efektywną kampanię - skutecznie wspieramy rozwój firm. Nasza praca zaczyna się zawsze od pełnego zrozumienia Twojego biznesu.

Myślimy projektowo, koncentrujemy się na człowieku i jego potrzebach. Mamy doświadczenie w dużych projektach i pracy zdalnej z klientami z całego swiata . Działamy tak, by w znaczący sposób ulepszyć postrzeganie Twoich usług i produktów.

W TYM JESTEŚMY DOBRZY

STRATEGIA

To ścieżka, którą podążać będzie Twoja firma. Dogłębne zrozumienie produktów, grupy docelowej, konkurencji i, co najważniejsze, wartości i misji Twojej marki, ma kluczowe znaczenie dla projektowania doświadczeń. Każdy projekt rozpoczynamy od analizy, co pozwala w holistyczny sposób spojrzeć na Twoją firmę i określić najlepsze ścieżki rozwoju.

BRANDING

Przedstawienie idei wraz z ustalona strategią w atrakcyjnej i skutecznej formie graficznej to wyzwanie, które nasi graficy biorą na warsztat. Koncepcja, wstępne projekty, a na koniec kreacje logo, wizytówki, banery, aplikacje, strony czy animacje, które mają wywołać zaangażowanie Twoich klientów. Wierzymy, że świetny design nie tylko ma wywoływać estetyczne i inspirujące doznania, ale przede wszystkim ma napędzać cele biznesowe.

KAMPANIE
REKLAMOWE

Z ugruntowanym przekazem docieramy do Twoich przyszłych klientów. Ustalony budżet, działania wynikające ze strategii, dokładnie ustalony harmonogram - to wszystko daje nam podstawę do realizacji skutecznej kampanii, która zrealizuje wyznaczony cel.

W codziennej pracy pomaga nam muzyka

WARTOŚCI, KTÓRE NAMI KIERUJĄ

TRANSPARENTNOŚĆ

Wierzymy w jasny przekaz, pozbawiony miejsc na domysły. Staramy się, aby każdy moment naszej współpracy był w pełni jasny. Stale optymalizujemy proces współpracy z klientami, aby był dla nich jak najbardziej zrozumiały.

KREATYWNOŚĆ

Nasza kreatywność, pomysły i niestandardowe podejście są tym, co stanowi naszą największą wartość. Dzięki naszej wyobraźni tworzymy dla naszych klientów realizacje, z których jesteśmy dumni.

AMBICJA

Twoja marka ma ambicje, aby rozwijać się i stawać się lepszą. My również chcemy tworzyć nietuzinkowe i innowacyjne kreacje, zapewniające unikalne doświadczenia marki. Dlatego zawsze będziemy przekonywać CIę, abyś był krok przed konkurencją.

EFEKT

Nasze działania mają służyć temu, aby Twój biznes się rozwijał. Czy to jest pozyskanie klientów, czy wprowadzenie na rynek nowej marki, czy poprawa wizerunku firmy wśród klientów - to cel działania zawsze jest najważniejszy.


Drużyna Panda Marketing

CEO | King Kong
Andrzej Sadowski andrzej@pandamarketing.pl

CEO. Odpowiedzialny za rozwój i kierunek Panda Marketing. Doświadczony w tworzeniu strategii dla firm i startupów w połączeniu z głębokim zrozumieniem procesów biznesowych i zachowań klientów.

Design Team Leader | One-man army
Maciej Skibiński maciej@pandamarketing.pl

Doświadczony grafik, który szczególnie świetnie się odnajduje w kompleksowych tematach wizerunkowych oraz projektach UXowych. Jest oazą spokoju, więc nowe wyzwania oraz ciasne deadline’y mu niestraszne.

Marketing Team Leader | Burberry Wannabe
Katarzyna Pruska kasia@pandamarketing.pl

Tworzy strategie komunikacji marek, realizuje działania content marketingowe oraz dba o cele biznesowe brandów. Specjalista od social sellingu, pomaga markom realizować potencjał sprzedażowy. Z entuzjazmem obserwuje nowości w marketingu.

Office Manager | Guardian Angel
Monika Krawczak monika@pandamarketing.pl

Office Manager. Jest w stanie zapanować nad papierkowym chaosem, jak nikt inny. Dba o atmosferę w pracy i ceni sobie różnorodność zadań.

Designer | Vinci
Krzysztof Brewka krzysiek@pandamarketing.pl

Graphic Designer. Świetnie czuje się w kompleksowych tematach brandingowych, również zawierających się w projektowaniu wnętrz. W swojej pracy stawia na kompromis między estetyką a użytecznością.

Social Media Specialist | Awangardziarz
Łukasz Morgiewicz lukasz.morgiewicz@pandamarketing.pl

W pracy jako copywriter najciekawsza dla niego jest stała konfrontacja z odbiorem tworzonych treści. Ciągłe doskonalenie się w sztuce pisania oraz testowanie kreowanego contentu to rzeczy, dzięki którym w pracy nie mam mowy o nudzie.

Designer | Johnny Silverhand
Adrianna Gargas ada.gargas@pandamarketing.pl

Junior graphic designer. Za graficznym biurkiem najlepiej czuję się w projektach, które wymagają kreatywnego podejścia i może przy nich rozwijać swój ilustratorski talent.

DOŁĄCZ DO NAS

Panda szuka fajnych ludzi, którzy mają pasję tworzenia. Jeśli czujesz nasze wartości - skontaktuj się z nami.

Napisz do nas hello@pandamarketing.pl
Zadzwoń do nas +48 733 566 466
Form

Potrzebujesz naszej pomocy? Chętnie dowiemy się więcej!

Form