Cyber Wolves

CyberWolves – Przyspieszająca o bicie serca zmiana identyfikacji wizualnej

Klient Cyber Wolves
Zakres Branding
Sektor Turnieje esportowe
Kraj Polska

Cyberwolves to niezwykle prężnie rozwijająca się organizacja zajmująca się przygotowywaniem wydarzeń esportowych i gamingowych

Nasze Zadanie

Do tematu zmian Cyberwolves podeszliśmy od samych podstaw. Naszym głównym zadaniem było przeprojektowanie istniejącego logo oraz stworzenie spójnego Key Visualu. Wraz z rozwojem naszej współpracy, stworzyliśmy specjalne szablony Cyberwilkowych postów oraz grafiki dedykowanych social mediom klienta. Powstałe także ekrany na potrzeby turnieju E-sport Tour na platformie Twitch, animacje leaderboardów czy wizualizacje użycia logo na odzieży.

Akcentem, który chcieliśmy mocno podkreślić w sygnecie Cyberwolves, było znaczenie samej nazwy. Elementy cybernetyczne z wizerunkiem wilka — naszym zadaniem było połączenie tych dwóch elementów w spójne logo. Skojarzenia nasuwają się same — chcieliśmy, aby logo na pierwszy rzut oka dokładnie określało charakter działalności naszego klienta i zdecydowanie nam się to udało.
W pełnym pakiecie przygotowano różne wersje logo podstawowego. Na dalszym etapie naszej współpracy musieliśmy stworzyć dwa dodatkowe loga, które definiowały dodatkowe działania firmy i rozszerzały ekosystem Cyberwolves: Cyberwolves TV oraz Cyberwolves Games. Pierwsza dotyczy kanału na platformie Twitch.tv, natomiast druga skupia społeczność wokół organizacji.
Form

Potrzebujesz naszej pomocy? Chętnie dowiemy się więcej!

Form