RAST / CARREFOUR

branding digital print
O kliencie

Sklepy Rast to sieć dyskontów w Olsztynie, które oferują głównie lokalne produkty.  Współpraca z Rast zaczęła się w 2016 roku. Zadbanie o promocję, wizerunek marki  sklepu w social mediach to było nasze priorytetowe zadanie. Jak sprawiliśmy, że na Facebook’u marka sklepu rosła w siłę?

Okres współpracy

2016-obecnie

DZIAŁANIA

Wiemy, że  obecność w mediach społecznościowych dla każdej marki to rozpoczęcie niekończącego się procesu optymalizacji budżetów mediowych, pracy kreatywnej i wiedzy o potrzebach  klientów.

Postawienie na transparentność, bycie po sąsiedzku i promocję produktów spożywczych od lokalnych dostawców. Skupienie się na punktach, które warunkują przewagę nad innymi tego typu sklepami w okolicy i prowadzenie kampanii reklamowych, docieranie do większej ilości odbiorców.

– Promocja ekologicznej żywności

– Akcja sięgania po produkty o dobrym składzie  dla małych dzieci

– Promocja  firm i producentów z Warmii i Mazur

– Warsztaty kulinarne z lokalnymi restauratorami

CARREFOUR

Projekt, złożenie, druk ulotek i gazetek Carrefour  to kolejne zadanie, przed jakim stanęliśmy i wynikało ono ze świetnej współpracy ze sklepami Rast.

Jak wypuścić dużą ilość nakładu gazetek i ulotek w 24 godziny? Wyspecjalizowani graficy, bezpośrednia komunikacja z klientem, dbałość o  jakość druku na miejscu,  kontrola procesu pakowania i wysyłki.

Praca rozpoczęła od dokładnej analizy publikacji klienta i następnie poszukiwaniach najlepszych opcji wydruku.  Został zmieniony papier z offsetowego na papier kredowy, przy zachowaniu tej samej ceny wydruku. Po wykonaniu wydruków próbnych w celu sprawdzenia poprawności poszczegolnych kolorów, zapamiętane zostały profile barwne.

 

Złożenie ulotki i gazetki plus druk w ciągu 24 godzin jest możliwy dzięki trzymaniu się dokładnej procedury realizacji, od sposobu przekazywania materiałów, przez wymianę uwag, przygotowanie plików i wysokiej jakości druk.

Po akceptacji projektów, pliki do druku są raz jeszcze weryfikowane pod względem poprawności. Wszystko po to, by zniwelować do minimum ryzyko błędu. Czuwamy nad procesem druku, pakowania i przygotowania do dystrybucji.  Całość nakładu jest dzielona tak, by określone ilości trafiły do wielu miast.

Dzięki optymalizacji całego procesu, czas potrzebny od realizacji od otrzymania materiałów do momentu wysyłki to jedyne 24 godziny. Wysyłka jest tak zorganizowana, by wydruki trafiają do wszystkich punktów w ciągu jednego dnia roboczego.

Przez cały czas współpracy dbamy o maksymalną jakość, terminowość i dotrzymywanie warunków ustalonych z klientem.

  • EN