IV CLINIC

O kliencie

I.V. Clinic to pierwsza w Polsce sieć klinik medycyny regeneracyjnej, oferujaca wlewy dożylne, specjalistyczne konsultacje lekarskie, dietetyczne, fizjoterapeuczne i zabiegi medycyny estetycznej.
Obecnie z usług I.V. Clinic można skorzystać w Warszawie, Łodzi, Olsztynie i Krakowie.

Okres współpracy

2018 - obecnie

WIZJA

I.V. Clinic zwróciło się do nas z prośbą o projekt nowoczesnej strony internetowej. Miało być porządnie, szybko i atrakcyjnie wizualnie.

Więc zabraliśmy się do pracy. Pandowym zdaniem kluczem do stworzenia skutecznej strony jest działanie etapami podczas jej tworzenia. W przypadku I.V. Clinic podzieliliśmy pracę na kilka etapów:

1. brief – tu zależało nam na poznaniu grupy docelowej, celu i misji firmy, istniejącej już identyfikacji wizualnej i obecnej strategii marketingowej. Wszystkie to zobrazowało nam, po co klientowi strona, jaki ma ona cel i gdzie jest jej miejsce w procesie zwiększenia rozpoznawalności marki i zdobycia uznania klientów.

2. Jasny cel – wynika poniekad z poprzedniego punktu, już na tym etapie ważne jest, by zadbać o poprawną strukturę strony i inne elementy odpowiedzialne za jej skuteczne pozycjonowanie.

3. Wireframe – kartka papieru i ołowek w rękę i tworzymy makietę strony. Ważne na tym etapie rozrysowanie szkieletu tego, co znajdzie się na docelowej stronie.

4. Treść – klient dostarcza treść, a nasz copywriter ją edytuje, by nie tylko merytorycznie było, ale i przecinki się zgadzały.

5. Projekt graficzny – grafik bierze się za pracę i na bazie poprzednich punktów projektuje ukłąd strony, bierze pod uwagę, jak strona będzie prezentować się na desktopach i urządzeniach mobilnych

6. Kodowanie – programiści zakasają rękawy i nadają stronie życie.

7. SEO i wdrożenie – to już ostatnia prosta!

EFEKT

Strona internetowa wyszła tak dobrze, że postanowiliśmy z I.V. Clinic kontynuuować współpracę i przenieść ją na pokrewne obszary. I tak zajęliśmy się prowadzniem kanałów Social media, projektowaniem graficznym, DTP.

  • EN