GIANT

O kliencie

The  Giant Health Event to największy w Europie event, gdzie spotykają się medycyna i najnowsze technologie.

Tysiące pasjonatów, ludzi związanych z szeroko pojętą medycyną i innowacyjne, wiodące technologie z całego świata. To wszystko na dużej przestrzeni w Londynie w inspirującym i kreatywnym środowisku.

Okres współpracy

2018 - obecnie

PROJEKT

Projekt i złożenie folderu informacyjnego dla uczestników największego w Europie eventu techmedycznego.

Niemal 50 stronicowy folder informacyjny wykonany w rekordowo szybkim czasie. Opcja express realizacji wymusiła wybranie dedykowanego teamu, który skupił  wszystkie siły na tym jednym projekcie.

Wypracowanie systemu komunikacji zdalnej z klientem ze sprawnym transferem informacji  to niezwykle istotny element, gdy czas realizacji projektu jest ustalony na “szybciej niż ASAP”.

Po stronie klienta została wybrana osoba koordynująca, która zbierała feedback od kilku innych osób, odpowiedzialnych za treści, jakie miały się w folderze znaleźć.

 

 

EFEKT

Po zaakceptowaniu projektu graficznego, osoba koordynująca po stronie klienta zjawiła się u nas, by dograć wszelkie szczegóły odnośnie wydruku. Projekt musiał spełniać wymagania drukarnii i być  przygotowany w bardzo szybkim czasie.

Sprawna komunikacja pozwoliła na stworzenie projektu graficznego, który idealnie trafia w oczekiwania klienta i jest spójny z wizualną oparawą całego wydarzenia.

 

  • EN