HEJ, JAK SIĘ MASZ?

Jesteśmy Panda Marketing

Pomagamy firmom rosnąć w siłę. Od pomysłu, przez strategię, po kreację – ogarniamy kompleksowo. Potrzebujesz konsultacji, strony internetowej, aplikacji mobilnej, projektu graficznego, opieki nad Twoja marką w social mediach, a może szukasz pomysłu na kampanię reklamową – odezwij się do Nas. Porozmawiajmy o tym, jak możemy pomóc Twojej marce.

POCZYTAJ O NAS

GIANT

The  Giant Health Event to największy w Europie event, gdzie spotykają się medycyna i najnowsze technologie.

Tysiące pasjonatów, ludzi związanych z szeroko pojętą medycyną i innowacyjne, wiodące technologie z całego świata. To wszystko na dużej przestrzeni w Londynie w inspirującym i kreatywnym środowisku.

ZOBACZ CASE STUDY

MPEC OLSZTYN

Wymagający klient, który wie, czego chce, jest punktem wyjścia do świetnych realizacji. Tak jest w przypadku Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Olsztynie. Zaczęło się od prowadzenia kanałów mediów społecznościowych, następnie grafiki, poligrafii i konsultacji dotyczących wizerunku marki, działań CSR i kampanii wizerunkowych. Zobacz owoce naszej wieloletniej współpracy z MPEC Olsztyn.

ZOBACZ CASE STUDY

RAST / CARREFOUR

Dyskonty w Social Media – wydawać by się mogło, że banał jakich wiele. Ale jak z pomysłem, kreatywnie prowadzić komunikację sklepu na Facebooku? Udało nam się to osiągnąć w przypadku sklepów sieci Rast w Olsztynie. Sklepów, które są po sąsiedzku, w których znajdziesz lokalne, świeże produkty.
Projekt, złożenie, druk i wypuszczenie w świat ulotek i gazetek w 24 godziny. Jak mówi stare peruwiańskie przysłowie: “Co się nie da, jak się da?”. Przeczytaj, jak udaje się nam wypuścić bardzo duży nakład w tak krótkim czasie.

ZOBACZ CASE STUDY

IV CLINIC

Dużo pomysłów, wybieranie najlepszych rozwiązań i w końcu narodziła się ona…
Nieco różowa, z nowoczesnymi rysami i botoksem w strategicznych miejscach.
Strona internetowa sieci klinik medycyny regeneracyjnej I.V. Clinic.
Jak to u nas bywa na jednej rzeczy się nie kończy, więc wzięliśmy się też za fejsbuki, adwordsy, projektowanie, poligrafię. No co będziemy mówić, sami popatrzcie…

ZOBACZ CASE STUDY

OHP WARMIA I MAZURY

Zaczęło się od pracy nad stroną internetową. Przerodziło się w kompleksową obsługę graficzną, zlecenia poligraficzne, kampanie reklamowe w social mediach i realizację niestandardowych pomysłów w przestrzeni miasta. To przykład współpracy, która owocuje z każdym kolejnym zleceniem coraz fajniejszymi realizacjami.

ZOBACZ CASE STUDY
NAPISZ DO NAS
ZADZWOŃ +48 503 691 169
ADRES

Kościuszki 8/6
10-501 Olsztyn

GODZINY OTWARCIA

8:00 – 16:00, Poniedziałek – Piątek

  • EN