HEJ, JAK SIĘ MASZ?

Jesteśmy Panda Marketing

Pomagamy firmom rosnąć w siłę. Od pomysłu, przez strategię, po kreację – ogarniamy kompleksowo. Potrzebujesz konsultacji, strony internetowej, aplikacji mobilnej, projektu graficznego, opieki nad Twoja marką w social mediach, a może szukasz pomysłu na kampanię reklamową – odezwij się do Nas. Porozmawiajmy o tym, jak możemy pomóc Twojej marce.

POCZYTAJ O NAS

GIANT

The  Giant Health Event to największy w Europie event, gdzie spotykają się medycyna i najnowsze technologie.

Tysiące pasjonatów, ludzi związanych z szeroko pojętą medycyną i innowacyjne, wiodące technologie z całego świata. To wszystko na dużej przestrzeni w Londynie w inspirującym i kreatywnym środowisku.

ZOBACZ CASE STUDY

MPEC OLSZTYN

Wymagający klient, który wie, czego chce, jest punktem wyjścia do świetnych realizacji. Tak jest w przypadku Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Olsztynie. Zaczęło się od prowadzenia kanałów mediów społecznościowych, następnie grafiki, poligrafii i konsultacji dotyczących wizerunku marki, działań CSR i kampanii wizerunkowych. Zobacz owoce naszej wieloletniej współpracy z MPEC Olsztyn.

ZOBACZ CASE STUDY

RAST / CARREFOUR

Dyskonty w Social Media – wydawać by się mogło, że banał jakich wiele. Ale jak z pomysłem, kreatywnie prowadzić komunikację sklepu na Facebooku? Udało nam się to osiągnąć w przypadku sklepów sieci Rast w Olsztynie. Sklepów, które są po sąsiedzku, w których znajdziesz lokalne, świeże produkty.
Projekt, złożenie, druk i wypuszczenie w świat ulotek i gazetek w 24 godziny. Jak mówi stare peruwiańskie przysłowie: “Co się nie da, jak się da?”. Przeczytaj, jak udaje się nam wypuścić bardzo duży nakład w tak krótkim czasie.

ZOBACZ CASE STUDY

IV CLINIC

Dużo pomysłów, wybieranie najlepszych rozwiązań i w końcu narodziła się ona…
Nieco różowa, z nowoczesnymi rysami i botoksem w strategicznych miejscach.
Strona internetowa sieci klinik medycyny regeneracyjnej I.V. Clinic.
Jak to u nas bywa na jednej rzeczy się nie kończy, więc wzięliśmy się też za fejsbuki, adwordsy, projektowanie, poligrafię. No co będziemy mówić, sami popatrzcie…

ZOBACZ CASE STUDY

OHP WARMIA I MAZURY

Zaczęło się od pracy nad stroną internetową. Przerodziło się w kompleksową obsługę graficzną, zlecenia poligraficzne, kampanie reklamowe w social mediach i realizację niestandardowych pomysłów w przestrzeni miasta. To przykład współpracy, która owocuje z każdym kolejnym zleceniem coraz fajniejszymi realizacjami.

ZOBACZ CASE STUDY
25/07/2019

Szukamy Olsztynian do kampanii reklamowej

Szukamy Olsztynian do kampanii reklamowej dla naszego klienta. Niezwykła akcja, do której chcemy zaangażować osoby, które szukają mieszkania.

CZYTAJ WIĘCEJ WSZYSTKIE ARTYKUŁY
STARSZE WPISY
NAPISZ DO NAS
ZADZWOŃ +48 503 691 169
ADRES

Kościuszki 8/6
10-501 Olsztyn

GODZINY OTWARCIA

8:00 – 16:00, Poniedziałek – Piątek

  • EN