RAST / CARREFOUR

branding digital print
O kliencie

Sklepy Rast to sieć dyskontów w Olsztynie, które oferują głównie lokalne produkty.  Współpraca z Rast zaczęła się w 2016 roku. Zadbanie o promocję, wizerunek marki  sklepu w social mediach to było nasze priorytetowe zadanie. Jak sprawiliśmy, że na Facebook’u marka sklepu rosła w siłę?

Okres współpracy

2016-obecnie

DZIAŁANIA

Wiemy, że  obecność w mediach społecznościowych dla każdej marki to rozpoczęcie niekończącego się procesu optymalizacji budżetów mediowych, pracy kreatywnej i wiedzy o potrzebach  klientów.

Postawienie na transparentność, bycie po sąsiedzku i promocję produktów spożywczych od lokalnych dostawców. Skupienie się na punktach, które warunkują przewagę nad innymi tego typu sklepami w okolicy i prowadzenie kampanii reklamowych, docieranie do większej ilości odbiorców.

– Promocja ekologicznej żywności

– Akcja sięgania po produkty o dobrym składzie  dla małych dzieci

– Promocja  firm i hodowców z Warmii i Mazur

– Warsztaty kulinarne z lokalnymi restauratorami

CARREFOUR

Projekt, złożenie, druk ulotek i gazetek Carrefour  to kolejne zadanie, przed jakim stanęliśmy i wynikało ono ze świetnej współpracy z Rast.

Jak wypuścić dużą ilość nakładu gazetek i ulotek w 24 godziny?

Wyspecjalizowani graficy, bezpośrednia komunikacja z klientem, dbałość o  jakość druku na miejscu,  kontrola prpcesu pakowania i wysyłki.

W ten sposób w 24 godziny od otrzymania materiałów od klienta, ulotki i gazetki reklamowe są u odbioroców w całej północno-wschodniej Polsce.

  • EN